^ Back to Top

AKTUALNIE NA STRONIE

We have 33 guests and one member online

 

Informacja dla uczniów Technikum

Z radością i satysfakcją informujemy, że już po raz piąty wniosek mobilności zawodowej uczniów projektu Erasmus+ został zaakceptowany. Projekt "Staże zagraniczne drogą do międzynarodowej kariery" będzie realizowany od stycznia do grudnia 2018r.Projekt dotyczy specjalizacji :reklamy,ekonomii,informatyki oraz żywienia i hotelarstwa.

Rekrutacja do projektu zostanie uruchomiona w styczniu, po zakończeniu I semestru roku szkolnego 2017/18. Pod uwagę będą brane przede wszystkim wyniki z przedmiotów zawodowych, j.angielskiego oraz działania na rzecz szkoły.

Jest o co powalczyć, bowiem w połowie października 2018 dwudziestu uczniów powyższych kierunków będzie realizowało trzytygodniowe praktyki zawodowe w pięknym, andaluzyjskim mieście Sevilla. Przed wyjazdem będą m.in. uczestniczyć w 20-godzinnym kursie języka hiszpańskiego. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny i zostanie potwierdzony dokumentami w j.polskim i angielskim, m.in. "Europass Mobility". W przyszłości można go przedstawić 
w procesie ubiegania się o pracę.

W tym roku, 18 listopada, dwudziestu waszych kolegów i koleżanek wyjeżdża na 3-tygodniowe praktyki do Ubeda w Andaluzji.

Powodzenia w zdobywaniu jak najlepszych ocen.

 Tutaj możecie zobaczyć kroniki poprzednich projektów na fb:

https://www.facebook.com/Espa%C3%B1a-Sevilla-2015-430975480429526/

 https://www.facebook.com/ubeda2016/

 Elżbieta Pragłowska i Beata Gusta - koordynatorki projektów mobilności zawodowych w ZS