Zastępstwa w dniu 2017-10-19 - 2017-10-20
Piotr Buchta / 2017-10-19 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 kw(2) - 20LO J. Lepczak złączenie grup
7 1 w(1) - 16ZS B. Domin złączenie grup
       
Mariusz Gorzawski / 2017-10-19 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 TLŻ(1) - sg1 J. Kopacz złączenie grup
3 2 TLŻ(1) - sg1 J. Kopacz złączenie grup
4 2 TLŻ(1) - sg1 J. Kopacz złączenie grup
       
Magdalena Hoffman / 2017-10-19 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
4 2 TER - 32ZS N. Kuś  
5 2 A - 31ZS N. Kuś  
6 2 TI - 31ZS N. Kuś  
7 1 TŻH(2) - G A. Winkler złączenie grup
8 2 TI - 31ZS N. Kuś  
       
Jolanta Holeczek / 2017-10-19 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 TŻG(1) - 31ZS J. Wróblewska złączenie grup
2 4 TŻG(1) - 31ZS J. Wróblewska złączenie grup
       
Elżbieta Pragłowska / 2017-10-19 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 kl. Tech. jęz. fr. - 35ZS A. Alama złączenie grup
3 1 kl. Tech. jęz. fr. - 35ZS A. Alama złączenie grup
4 2 A(1) - 35ZS A. Alama złączenie grup
       
Piotr Buchta / 2017-10-20 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TŻH(2) - 16ZS M. Stalmach złączenie grup
5 4 TEH(2) - 13LO A. Żarnowska złączenie grup
       
Mariusz Gorzawski / 2017-10-20 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 es(2) - sg1 J. Kopacz złączenie grup
7 3 es(2) - sg1 A. Głombik  
8 3 es(2) - sg1 A. Głombik  
       
Jolanta Holeczek / 2017-10-20 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 T2kl. Ti+Tlż+Ter roz.biol. - 31ZS J. Wróblewska złączenie grup
2 T2kl. Ti+Tlż+Ter roz.biol. - 31ZS J. Wróblewska złączenie grup
3 1 TRE - 34ZS A. Głombik  
4 1 TLA - 34ZS A. Głombik  
5 4 TŻG(1) - 29ZS A. Winkler złączenie grup
6 4 TŻG(1) - 29ZS A. Winkler złączenie grup
7 4 TŻG(1) - G J. Gołębiowska złączenie grup
8 4 TŻG(1) - G J. Gołębiowska złączenie grup
       
Elżbieta Pragłowska / 2017-10-20 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
9 3TIE+3TLR jęz. fr. - 4ZS A. Honysz -Dobrowolska złączenie grup
       
Małgorzata Szymura / 2017-10-20 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TER(2) - 21ZS J. Marmura złączenie grup
2 2 TER(2) - 21ZS J. Marmura złączenie grup
3 1 TI - 16LO B. Potuszyńska  
4 1 TRE - 16LO A. Wąsiewska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN