Zastępstwa w dniu 24.05.2024 - 27.05.2024
Beata Bober-Bralich / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 TŻE(3) - Uczniowie przychodzą później    
2 1 TŻE(3) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 TR - Język angielski rozszerzony, 5ZS Ewa Michalak  
4 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu    
5 1 A - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Piotr Buchta / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
2 1 gs(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 TIS(2) - Uczniowie przychodzą później    
5 2 TP - Uczniowie przychodzą później    
6 4 TIP(2) - Programowanie aplikacji internetowych1, 32ZS Jacek Lepczak złączenie grup
7 2 TP(1) - Pracownia programowania aplikacji desktopowych, 32ZS Jacek Lepczak złączenie grup
8 2 TP(1) - Pracownia projektowania oprogramowania, 32ZS Jacek Lepczak złączenie grup
9 3 TP - Pracownia aplikacji internetowych, 32ZS Agnieszka Krzyżowska  
10 3 TP - Pracownia aplikacji internetowych, 32ZS Piotr Majdzik  
       
Agata Burnagiel / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TR(1) - Wychowanie fizyczne, 9LO Beata Potuszyńska  
5 1 TR(1) - Wychowanie fizyczne, 36ZS Jagna Wróblewska  
6 1 TR(1) - Wychowanie fizyczne, 36ZS Janusz Mokrosz  
7 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 A(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Mirela Czarnik / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3 TR - Chemia, 10LO Justyna Gołębiowska  
7 3ALO chemia roz. - Chemia_rozszerzona, 29ZS Jan Królak złączenie grup
8 3ALO chemia roz. - Chemia_rozszerzona, 3LO Beata Potuszyńska złączenie grup
9 4 TR - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 2 B - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 2 B - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Romualda Czukanow / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 em - Język polski, 29ZS Jan Królak  
       
Agnieszka Denkowska / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 1 TL(2) - Zastępstwo   cała klasa zast.J.Gołębiowska
8 2 TR(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 TR(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 2 TR(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Joanna Dobrzańska / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TŻE(2) - Język angielski w branży gastronomicznej, W5 Agnieszka Wąsiewska złączenie grup
5 2 TEŻ(2) - Język angielski rozszerzony, 3LO Agnieszka Wąsiewska  
       
Adam Głombik / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 TL - Geografia_rozszerzona, 21ZS Sabina Tokarz  
6 1 e - Geografia, 21ZS Oliver Zimończyk  
7 2a+2bWFchł - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2a+2bWFchł - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2a+2bWFchł - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Agnieszka Głombik / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 3ALO j.ang.roz. - Język angielski rozszerzony, 29ZS Jan Królak złączenie grup
7 1 TL(1) - Język angielski rozszerzony, 7LO Justyna Gołębiowska  
8 1 TE(1) - Język angielski rozszerzony, 35ZS Piotr Majdzik złączenie grup
9 3 TLE(2) - Zastępstwo   cała klasa zast.P.Majdzik
       
Mariusz Gorzawski / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
10 2 TP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
11 2 TP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
12 2 TP(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Dariusz Grajner / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
0 1 m - Uczniowie przychodzą później    
1 1 m - Uczniowie przychodzą później    
2 3 em(2) - Uczniowie przychodzą później    
3 3 TLE(2) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 TLE(2) - Uczniowie przychodzą później    
       
Beata Gusta / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TL - Uczniowie przychodzą później    
2 4 TŻL(1) - Planowanie procesów transportowych, śwLO Angelika Winkler złączenie grup
3 4 TŻL(1) - Planowanie procesów transportowych, śwLO Angelika Winkler złączenie grup
4 4 TŻL(1) - Planowanie procesów transportowych, G Justyna Gołębiowska złączenie grup
5 4 TŻL(1) - Planowanie procesów transportowych, G Justyna Gołębiowska złączenie grup
6 2 TL - Dokumentacja transportowo-spedycyjna, śwLO Robert Osiński  
       
Marek Knapczyk / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
0 4 TEE(1) - Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, W6 Alina Kozdoń-Majdzik  
1 4 TEE(1) - Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, W2 Alina Kozdoń-Majdzik złączenie grup
2 4 TEE(1) - Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych, W2 Alina Kozdoń-Majdzik złączenie grup
3 3 TLE(1) - Uczniowie przychodzą później    
4 3 TLE(1) - Uczniowie przychodzą później    
       
Marcin Koczy / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 TR(2) - Zastępstwo   cała klasa zast.B.Potuszyńska
5 1 TR(2) - Zastępstwo   cała klasa zast.J.Wróblewska
6 1 TR(2) - Zastępstwo   cała klasa zast.J.Mokrosz
7 2 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 2 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Mariola Ostafińska / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
7 1 TP(1) - Język angielski rozszerzony, 17ZS Krzysztof Kalinowski złączenie grup
8 1 TP(1) - Język angielski rozszerzony, 17ZS Krzysztof Kalinowski złączenie grup
9 4 TŻL(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Donata Przewdzing / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 1 TH(2) - Informatyka, 22LO Anna Żarnowska  
7 3 TR(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 3 TIŻ(2) - Informatyka, 19ZS Ewa Szopa złączenie grup
9 3 TLE(1) - Informatyka, 7LO Piotr Majdzik  
       
Małgorzata Szymura / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 TIP - Uczniowie przychodzą później    
2 2 TL - Fizyka, 4ZS Jacek Lepczak  
3 1 TP - Uczniowie przychodzą później    
4 2 TP - Uczniowie przychodzą później    
5 3 A - Fizyka, 5ZS Bożena Domin-Herdzina  
6 3 TIŻ - Fizyka, 15ZS Artur Czupryński  
7 1 TŻE - Fizyka, 20ZS Edward Czajkowski  
8 1 TH - Fizyka, 20ZS Bożena Domin-Herdzina  
       
Sylwia Woźnica / 24.05.2024 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
5 2 TEŻ(1) - Zastępstwo   cała klasa zast.A.Wąsiewska
6 1 TH(1) - Zastępstwo   cała klasa A.Żarnowska
7 4 TEE - Język angielski, 22LO Iwona Jeszka - Sasiela  
8 2 TR(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
9 2 TR(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
10 2 TR(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Joanna Dobrzańska / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
5 1 k(1) - Uczniowie przychodzą później    
6 1 e(2) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 m(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
8 1 TP(2) - Język angielski rozszerzony, 9LO Mariola Ostafińska złączenie grup
       
Beata Gusta / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
0 4 TŻL(1) - Uczniowie przychodzą później    
1 4 TŻL(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 4 TŻL(1) - Organizacja procesów transportowych, śwLO Angelika Winkler złączenie grup
3 4 TŻL(1) - Organizacja procesów transportowych, śwLO Angelika Winkler złączenie grup
4 2 TL - Podstawy logistyki i zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, śwLO Beata Bober-Bralich  
5 2 TL - Podstawy logistyki i zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, śwLO Tomasz Żołna  
6 2 m - Procesy magazynowe, śwLO Jan Królak  
7 4 TŻL(1) - Dokumentacja transportowo-spedycyjna, 19ZS Justyna Gołębiowska złączenie grup
       
Małgorzata Pyszny / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
0 2 TL - Uczniowie przychodzą później    
1 2 A - Uczniowie przychodzą później    
2 2 m - Język polski, 30ZS Edward Czajkowski  
3 2 m - Język polski, 30ZS Dawid Salamon  
4 1 TE - Język polski, 30ZS Sylwia Woźnica  
5 1 TE - Język polski, 30ZS Dawid Salamon  
6 1 B - Język polski, 30ZS Małgorzata Michalska-Grzywna  
7 2 A - Język polski_roz, 30ZS Anna Honysz -Dobrowolska  
       
Leszek Rakojc / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
0 2 TP - Uczniowie przychodzą później    
3 2 A - Historia_rozszerzona, 33ZS Romualda Czukanow  
4 2 A - Historia_rozszerzona, 33ZS Piotr Majdzik  
5 2 TEH - Historia i teraźniejszość, 33ZS Romualda Czukanow  
6 1 A - Historia_rozszerzona, 33ZS Natalia Kuś  
8 1 TIS - Historia, 33ZS Natalia Kuś  
       
Ewa Szopa / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TL - Uczniowie przychodzą później    
2 3 TP - Biologia, 34ZS Romualda Czukanow  
3 3 TLE - Biologia, 34ZS Marzena Muras  
4 3 A(1) - Biologia, 18LO Adam Wczasek złączenie grup
5 1 TIS - Biologia, 34ZS Magda Frank  
6 1 w - Biologia, 34ZS Angelika Winkler  
7 4 TIP - Biologia, 34ZS Jan Kozubek  
8 1 k - Biologia, 34ZS Oliver Zimończyk  
9 2 TEŻ(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Sabina Tokarz / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 plastyka T2 1tp+1tis - Uczniowie przychodzą później    
3 1 TH(2) - Uczniowie przychodzą później    
       
Jagna Wróblewska / 27.05.2024 poniedziałek
lekcja opis zastępca uwagi
0 3 TIŻ(1) - Uczniowie przychodzą później    
1 3 TIŻ(1) - Uczniowie przychodzą później    
2 3 TIŻ(1) - Uczniowie przychodzą później    
3 2 B - Biologia_rozszerzona, 31ZS Marcin Wójcik  
4 2 m - Biologia, 31ZS Jan Kozubek  
5 3ALO biol.roz. - Biologia_rozszerzona, 10LO Anna Żarnowska złączenie grup
7 2 TIS - Uczniowie zwolnieni do domu    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN