Nasza szkoła, uczestnicząc w projekcie Pamięć81 "Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie", przygotowała kącik patriotyczno-historyczny "40 lat po stanie wojennym". 8 listopada br. w ramach projektu, udostępniono zwiedzającym szkolny kącik patriotyczno-historyczny pt. "40 lat po stanie wojennym". Wszyscy uczniowie wraz z nauczycielami historii oglądali wystawę. Nasza szkoła, posiadająca górnicze tradycje, w sposób szczególny uczciła górników zamordowanych na KWK Wujek.

W związku ze zbilżającym się Świętem Niepodległości zapraszamy wszystkich miłośników poezji i recytacji do udziału w szkolnym konkursie recytatorskim "WSZYSTKO, CO POLSKĘ STANOWI". Konkurs odbędzie się w drugim tygodniu listopada. Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele języka polskiego, którym można zgłosić chęć udziału w kolejnej już w naszej szkole edycji tego konkursu. Serdecznie zapraszamy.

Nauczyciele języka polskiego

Od 02.11.2021r. do 23.11.2021r. sala W1 zostanie wyłączona z zajęć, poniżej spis sal zastępczych:

Poniedziałek

Lekcja 0-4  - 9LO

Lekcja 5 – W2

Wtorek

Lekcja 8-9 – W4-D

Środa

Lekcja 3,5 – 33ZS

Lekcja 6-11 – W5 , lekcja 6 z sali W5 na 4ZS

Czwartek

Lekcja 3-4 – 5ZS

Lekcja 5 – W5

Lekcja 7 – 31ZS

Lekcja 9-12 – W5

Piątek

Lekcja 2-3 – 10LO

Lekcja 4-5 – W3

W piątek 22 października na hali sportowej i małej sali gimnastycznej odbędzie się turniej w siatkówce w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
Na godzinę 8:55 zapraszamy na halę sportową wszystkie zespoły zapisane na ten turniej (maksymalnie 8 uczniów w drużynie).
Z lekcji zwolnione są tylko te osoby, które reprezentują dany zawód, natomiast pozostali uczniowie mają normalnie zajęcia lekcyjne wg planu lekcji.
Z racji obostrzeń NIE MA MOŻLIWOŚCI KIBICOWANIA podczas turnieju!